Materiály

Na této stránce najdete vzorník látek, ze kterých vyrábíme vaše oblíbené produkty - od útulných hnízdeček, přes mazlivé zavinovačky, hřejivé deky, stylové dekorace až po teplé fusaky. Vše ze 100% bavlny. Každá látka je pečlivě vybrána, aby přinesla nejen pohodlí pro vaše miminko, ale i krásu do vašeho domova. S našim vzorník se snadno rozhodnete, který materiál je pro vaše sny ten pravý.
Pokud si nejste jisti nebo chcete vzorky látek zaslat k vyzkoušení, neváhejte se nám ozvat na info@moomi.cz.

MINKY

Látka je velmi příjemná na omak, heboučká, jemná, složení je 100% polyester, za nás ji doporučujeme jako kombinaci látek k bavlně (prémiové, klasické, mušelínu) na vnitřní stranu se více hodí díky termoregulačním vlastnostem bavlna a na vnější minky, velvet.

MUŠELÍN

Látka extrémně jemná, vzdušná, složení 100% bavlna, má skvělé termoregulační vlastnosti a hodí se i do teplých letních dní.

VELVET

Látka nejpříjemnější, lehce lesklá, jemný a heboučký materiál, složení 100% polyester za nás na výbavičkách vypadá v kombinaci s prémiovou bavlnou nejlépe, doporučujeme jí na vnější strany zavinovaček a hnízdeček ( hnízdo i zavinovačka jsou oboustranné) a na vnitřní stranu bavlny ( premium, mušelín, standartní) letních dní.

BAVLNA PRÉMIUM

Látka je prémiový bavlněný satén, což znamená, že je nejjemnější látkou v rámci bavln. Jemná, hebká, s velmi dobrými termoregulačními vlastnostmi, doporučujeme tam, kde miminko bude ležet hlavičkou.

VZORY

Prozkoumejte naše vzorované látky, vyrobené z 100% bavlny, které přinášejí kombinaci pohodlí a stylu do každého kousku. Tyto látky jsou ideální pro vytváření všeho od hnízdeček až po dekorace, díky jejich měkkosti, prodyšnosti a vysoké kvalitě. Vybírejte z bohaté palety vzorů, které jsou ideální pro miminka a dodají jejich pokojíčkům jedinečný charakter.

Pokud ještě váháte, jakou kombinaci zvolit, podívejte se na náš Instagram. Naleznete tam spoustu inspirace i hodnocení od našich zákaznic. Napište nám, co si přejete ještě dnes, skrze náš objednávkový formulář.

Nebo už máte vybráno? Tak hurá objednávat, ať máte svou vysněnou výbavičku co nejdříve doma!

Vložením zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Buďte členem rodiny moomi